در این مقاله می خواهیم باهم نگاهی به سرنوشت غول های دوست داشتنی تکنولوژی بیاندازیم. امروز آمدیم تا این غول ها را بر اساس اندازه، رتبه ترافیک و از لحاظ مالی و سهام این شرکت ها بررسی کنیم.

مطمئنا شما همه این 5 غول دوست داشتنی را خواهید شناخت. حتی با آنها خاطره خواهید داشت.

1- Google

گوگل یکی از بزرگترین شرکت های فناوری تکنولوژی در جهان و صاحب بالاترین رتبه الکسا در ایران و جهان است. سرویس های او که فقط شامل موتور جست و جو نمی شود و Gmail-blogger-drive-chrome-youtube تنها شاخه ای از سرویس های گوگل هستند.

2- Microsoft

ماکروسافت محصول جناب بیل گیتس است و پر کاربرد ترین محصول آن Windows می باشد. این شرکت به فعالیت وب مشغول است و همچنین ساخت و توسعه تبلت، لپتاپ و ... در برنامه کار این شرکت است.

3- Facebook 

این شرکت به مدیریت مارک زاکر برگ یکی از شرکت های توسعه پیامرسان و وب در جهان است که طرفداران زیادی دارد. برنامه های پر کاربرد مانند واتساپ و اینستاگرام دو محصول دیگر از این شرکت هستند.

4- Apple 

کمتر کسی است که نام این شرکت به گوشش نخورده باشد. این شرکت یک غول بین المللی در زمینه ساخت گوشی و رایانه هوشمند است و از موفقیت های چشمگیر این شرکت این است که تمام قطعات موبایل های این شرکت در خود این شرکت تولید می شوند. همچنین سیستم عامل ios مختص موبایل های این برند است.

5- Amazon 

این شرکت غول پیکر بزرگترین شرکت در زمینه فروش آنلاین کالا به سراسر دنیا است. یکی از عجایب این شرکت معماری ساختمان مرکزی آن است. 

شما چه فکر میکنید؟ اگر شما غول های دیگری میشناسید حتما کامنت کنید.